Simple Google Maps (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Map
cs: Mapa
