Simple Google Maps (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Map
hu: Térkép

en: Satellite
hu: Légifelvétel

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Google Maps API key
hu: Google Térkép API kulcs

en: Zoom level
hu: Nagyítás mértéke

en: Terrain
hu: Föld

en: Google Map from one-line address
hu: Egy soros címből <em>Google Maps</em> térkép

en: View larger map
hu: Megtekintés nagyobb térképen

en: Width of embedded map
hu: A beágyazott térkép szélessége

en: Height of embedded map
hu: A beágyazott térkép magassága

en: Include link to map
hu: Hivatkozás a térképre

en: Choose a default zoom level for embedded and linked maps
hu: Alapértelmezett nagyítási szint a beágyazott és a hivatkozott térképen

en: 1 - Minimum
hu: 1 – Minimum

en: 14 - Default
hu: 14 – Alapértelmezett

en: 20 - Maximum
hu: 20 – Maximum

en: Include original address text
hu: Az eredeti cím szöveges megjelenítése is

en: Embedded map: @width x @height
hu: Beágyazott térkép:  @width x @height

en: Map link: @link_text
hu: Térkép hivatkozása: @link_text

en: Zoom Level: @zoom_level
hu: Nagyítás mértéke: @zoom_level

en: Original text displayed
hu: Eredeti szöveg megjelenítése

en: Simple Google Maps
hu: Egyszerű Google térkép

en: Provides a Google Maps link/map formatter for simple Text fields
hu: Google térkép hivatkozást vagy beágyazott térképet jelenít meg egy egyszerű szövegmezőbe bevitt cím alapján.

en: Embedded map
hu: Beágyazott térkép

en: Link to map
hu: Hivatkozás a térképre

en: Choose a default map type for embedded and linked maps
hu: Alapértelmezett térképtípus kiválasztása a beágyazott és a hivatkozott térképre.

en: Map Type: @map_type
hu: Térkép típus: @map_type

en: Language: @language
hu: Nyelv: @language
