Simple Google Maps (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết
