Simple Google Maps (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Map
gl: Mapa

en: Map type
gl: Tipo de mapa
