Simple Google Maps (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Map
sk: Mapa

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Google Maps API key
sk: Kľúč Google Maps API
