Simple Google Maps (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Map
uk: Мапа

en: Satellite
uk: Супутник

en: Hybrid
uk: Змішаний

en: Map type
uk: Тип карти

en: Google Maps API key
uk: Ключ API Карт Google

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: Terrain
uk: Ландшафт
