Simple LDAP (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
