Simple LDAP (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Name
is: Navn

en: Import
is: Flyt inn

en: Host
is: Vertstelda

en: Roles
is: Leiklutir

en: Users
is: Brúkarar

en: Port
is: Portur
