Simple LDAP (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Name
hu: Név

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Advanced
hu: Haladó

en: One day
hu: Egy nap

en: One week
hu: Egy hét

en: Users
hu: Felhasználók

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: One hour
hu: Egy óra

en: Two hours
hu: Két óra

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Read-only
hu: Csak olvasható

en: Base DN
hu: Alap DN

en: Every time a user logs in.
hu: Mindig, mikor egy felhasználó bejelentkezik.

en: One minute
hu: Egy perc

en: Two minutes
hu: Két perc

en: Five minutes
hu: Öt perc

en: Ten minutes
hu: Tíz perc

en: Fifteen minutes
hu: Tizenöt perc

en: Thirty minutes
hu: Harminc perc

en: Five hours
hu: Öt óra
