Simple LDAP (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Roles
ur: رولز
