Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Picture
af: Prentjie

en: Host
af: Masjien

en: Never
af: Nooit

en: Roles
af: Rolle

en: Signature
af: Handtekening

en: Users
af: Gebruikers

en: Profile
af: Profiel

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers
