Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
