Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Never
ast: Nunca

en: Signature
ast: Robla

en: Users
ast: Usuarios

en: Profile
ast: Perfil

en: Port
ast: Puertu
