Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Host
bg: Хост

en: Never
bg: Никога

en: Roles
bg: Роли

en: Signature
bg: Подпис

en: Users
bg: Потребители

en: Profile
bg: Профил

en: Port
bg: Порт

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители
