Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Picture
bn: ছবি

en: Email
bn: ইমেইল

en: Host
bn: হোস্ট

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Port
bn: পোর্ট
