Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Picture
bs: Slika

en: Roles
bs: Uloge

en: Signature
bs: Potpis

en: Users
bs: Korisnici

en: Profile
bs: Profil
