Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Picture
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Host
cs: Hostitel

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Roles
cs: Role

en: Signature
cs: Podpis

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Users
cs: Uživatelé

en: Profile
cs: Profil

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů
