Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Picture
dz: པར།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: 1 user | @count users
dz[0]: ལག་ལེན་པ་ ༡།
dz[1]: %count ་ལག་ལེན་པ།
