Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Picture
el: Εικόνα

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Success
el: Επιτυχία

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Users
el: Χρήστες

en: Profile
el: Προφίλ

en: Port
el: Θύρα

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες
