Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Picture
eo: Bildo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Host
eo: Gastiganto

en: Never
eo: Neniam

en: Roles
eo: Roloj

en: Signature
eo: Subskribo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Profile
eo: Profilo

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj

en: Read-only
eo: Nurlegebla
