Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enabled
et: Lubatud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Picture
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Roles
et: Rollid

en: Signature
et: Allkiri

en: Success
et: Õnnestus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Users
et: Kasutajad

en: Profile
et: Profiil

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat
