Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Picture
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Signature
eu: Sinadura

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Profile
eu: Profila

en: Port
eu: Ataka

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile
