Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Picture
fi: Kuva

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Host
fi: Isäntä

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Success
fi: Onnistui

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: One week
fi: Yksi viikko

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Profile
fi: Profiili

en: Port
fi: Portti

en: Server
fi: Palvelin

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää

en: Not Configured
fi: Ei asetettu

en: PHP LDAP extension
fi: PHP:n LDAP-lisäosa

en: Subtree
fi: Alipuu
