Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Picture
fil: Larawan

en: Roles
fil: Mga papel

en: Signature
fil: Lagda

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: 1 user | @count users
fil[0]: 1 tagagamit
fil[1]: @count tagagamit
