Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Users
ga: Úsádeoirí
