Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enabled
he: מופעל

en: Login
he: כניסה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Picture
he: תמונה

en: Email
he: דוא"ל

en: Drupal
he: דרופל

en: Host
he: שם שרת

en: Never
he: אף פעם

en: Roles
he: תפקידים

en: Signature
he: חתימה

en: Success
he: הצלחה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Users
he: חברי האתר

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Port
he: פורט

en: Server
he: שרת

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים
