Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Login
hr: Prijava

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Never
hr: Nikada

en: Roles
hr: Uloge

en: Signature
hr: Potpis

en: Advanced
hr: Napredno

en: Users
hr: Korisnici

en: Profile
hr: Profil

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika
