Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Picture
ht: Foto
