Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Enabled
ja: 有効

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Picture
ja: 写真

en: Email
ja: メール

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Host
ja: ホスト

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Roles
ja: 役割

en: Signature
ja: 署名

en: Advanced
ja: 高度

en: One day
ja: 1日

en: One week
ja: 1週間

en: Users
ja: ユーザー

en: Profile
ja: プロフィール

en: Port
ja: ポート

en: Server
ja: サーバー

en: 1 user | @count users
ja[0]: ユーザー 1 人
ja[1]: ユーザー @count 人

en: The username of the user
ja: ユーザーのユーザー名

en: Read-only
ja: 読み取りのみ
