Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Picture
kk: Сүрет

en: Drupal
kk: Друпал

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Profile
kk: Профиль

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы
