Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Picture
km: រូបភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Never
km: កុំ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Port
km: ច្រក

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់
