Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: One hour
kn: ಒಂದು ಗಂಟೆ

en: Connection Type
kn: ಸಂಪರ್ಕದ ಬಗೆ
