Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Picture
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Signature
ku: مۆر

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Port
ku: دەروازە

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر
