Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: Host
lv: Serveris

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Roles
lv: Lomas

en: Signature
lv: Paraksts

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: One day
lv: Viena diena

en: One week
lv: Viena nedēļa

en: Users
lv: Lietotāji

en: Profile
lv: Profils

en: Port
lv: Ports

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: Subtree
lv: Apakškategorijas
