Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
