Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Host
ne: होस्ट

en: Roles
ne: भूमिका

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता
