Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Roles
nl: Rollen

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Success
nl: Succes

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: One week
nl: Één week

en: Users
nl: Gebruikers

en: Profile
nl: Profiel

en: Port
nl: Poort

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: One hour
nl: Één uur

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Read-only
nl: Alleen-lezen
