Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Picture
nn: Bilete

en: Never
nn: Aldri

en: Roles
nn: Roller

en: Signature
nn: Signatur

en: Users
nn: Brukarar

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: One hour
nn: Ein time
