Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Enabled
os: Иу у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт
