Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
