Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Picture
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Host
ps: کوربه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Signature
ps: لاسليک

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Users
ps: غړي

en: Port
ps: درشل (پورټ)
