Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Signature
si: අත්සන

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
