Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enabled
sk: Povolené

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Picture
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Signature
sk: Signatúra

en: Success
sk: Úspech

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: One day
sk: Jeden deň

en: One week
sk: Jeden týždeň

en: Users
sk: Používatelia

en: Profile
sk: Profil

en: Email attribute
sk: E-mail atribút

en: Base DNs
sk: Základné DNs

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov
