Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Picture
sl: Slika

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: Roles
sl: Vloge

en: Signature
sl: Podpis

en: Users
sl: Uporabniki

en: Profile
sl: Profil

en: Port
sl: Vrata

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov
