Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Picture
sq: Fotografia

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Roles
sq: Rolet

en: Signature
sq: Firma

en: Users
sq: Përdorues

en: Profile
sq: Profili

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues
