Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Roles
sr: Улоге
