Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Picture
ta: படம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Never
ta: இல்லை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Signature
ta: கையொப்பம்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Port
ta: துறை
