Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر
