Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Picture
ar: الصورة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Advanced Settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Drupal
ar: دروبال

en: Host
ar: المستضيف

en: Never
ar: أبدًا

en: Roles
ar: الأدوار

en: Signature
ar: التوقيع

en: Advanced
ar: متقدم

en: Users
ar: المستخدمون

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Port
ar: منفذ

en: 1 user | @count users
ar[0]: مستخدم واحد
ar[1]: لا مستخدمين
ar[2]: مستخدمان
ar[3]: @count مستخدمون
ar[4]: @count مستخدما
ar[5]: @count مستخدم
