Simple LDAP (7.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Picture
az: Şəkil

en: Never
az: Heç vaxt

en: Roles
az: Rollar

en: Signature
az: İmza

en: Advanced
az: Əlavə

en: Users
az: İstifadəçilər
